NASZE KAJAKI

Kliknij

TRASY SPŁYWÓW

Kliknij

KAJAKI FUN

Nowość 2021. Jest to świetny kajak dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kajakarstwem, jak i dla tych bardziej zaawansowanych.  Jego kompaktowe wymiary ułatwiają transport, a przy tym nie wpływają na wygodę korzystania z kajaka. Fun posiada bardzo duży kokpit, który ułatwia wsiadanie i wysiadanie.  Odpowiednia szerokość gwarantuje stabilność w wodzie, by każdy czół się w nim bezpiecznie. 
Dodatkowo utrzymywanie linii płynięcia zapewnia kil.

KAJAKI BALBOA

Kajak Balboa to polietylenowa, sprawdzona jednostka pływająca. Kajak testowany na wielu rzekach. Świetnie spisuje się w trakcie pokonywania zwalonych drzew umożliwiając łatwe manewrowanie na spływach kajakowych. To krótki bardzo zwrotny i wygodny kajak przeznaczony na spływy 1-dniowe oraz 2-dniowe oraz dłuższe. Kajak wykonany jest z polietylenu, co gwarantuje wytrzymałość i niezawodność. Kajak ten jest najpopularniejszym kajakiem w wypożyczalniach, jest wytrzymały, lekki, pojemny i wygodny.

KAJAKI LUNA

Dwumiejscowy (2+1/2) kajak z dodatkowym, trzecim siedzeniem dla dziecka. Luna zapewnia stabilność i dobre trzymanie kierunku. Łatwy w prowadzeniu nawet przez niedoświadczonych kajakarzy. Wygodny, otwarty kokpit, ergonomiczne siedzenia. Przeznaczony do krótkich wycieczek rodzinnych na rzekach, jeziorach i morzu. Jest bardzo uniwersalny - po przesunięciu siedzenia z oparciem do środka może służyć jako kajak jednoosobowy, na przykład jako wygodny, stabilny kajak wędkarski.

KAJAKI SPRINTER

Kajak Sprinter to popularny kajak cieszący się wciąż rosnącym uznaniem wśród organizatorów spływów i właścicieli wypożyczalni kajakowych. Jego uniwersalna konstrukcja oraz możliwość wykorzystania zarówno na krętych, wąskich rzekach jak i na spokojnych wodach jeziora powoduje, że kajak ten ma szerokie grono oddanych użytkowników. Wymienna nakładka na kil w kajaku Sprinter, to rozwiązanie sporego problemu przecierania się tworzywa podczas przeciągania kajaka na brzegu. Polecane są zarówno dla osób zaawansowanych, jak również mniej doświadczonych pływaków.
Złożone oparcia ułatwiają również transport. Wysokie brzegi chronią przed dostaniem się do niego wody. Sprinter został również precyzyjnie wyprofilowany, by można było nim łatwo sterować i utrzymywać właściwy kierunek płynięcia. Wymienna nakładka na kil w kajaku Sprinter to rozwiązanie sporego problemu przecierania się tworzywa podczas przeciągania kajaka na brzegu.