NASZE KAJAKI

Kliknij

TRASY SPŁYWÓW

Kliknij

CENNIK WYNAJMU KAJAKÓW

Kajak 1 osobowy 60-80 zł  z pełnym serwisem.
Kajak 2 osobowy 80-100 zł  z pełnym serwisem.
Przy większej ekipie możliwość negocjacji ceny. (Przewóz w cenie)

U nas nie musisz martwić się o transport

GORĄCO ZAPRASZAMY PAŃSTWA NA SPŁYWY KAJAKOWE PO RAWCE. JEST TO KILKU GODZINNA PRZYGODA W KAJAKU PO NAJBARDZIEJ ATRAKCYJNYCH, NIEPOWTARZALNYCH ORAZ MALOWNICZYCH ODCINKACH RZEKI RAWKA.Spływy kajakowe po Rawce. Rzeka Rawka dzięki temu, że jest rzeką niepowtarzalną zapewni Państwu doznania wielu wspaniałych atrakcji i przygód, które na pewno będziecie mile wspominać. Organizujemy spływy, prowadzimy wypożyczalnie kajaków, wspomagamy w transporcie. Miejscem naszej działalności jest Restauracja „Przystań” oraz wypożyczalnia kajaków „Mobilna Przystań”. Posiadamy : – kilkadziesiąt dwuosobowych kajaków polietylenowy z osprzętem
– samochody Busy osobowe
– przyczepy do przewozu sprzętu
Na terenie jest miejsce do grillowania, oraz parking dla pojazdów. Spływy kajakowe po Rawce Przepiękne szlaki kajakowe i nowoczesne kajaki to sposób na udany wypoczynek na rzece Rawce. Proponowane etapy spływów dobierają uczestnicy według własnych umiejętności. Na zamówienie zainteresowanych możemy pomóc w zorganizowaniu spływów jedno, dwu lub trzy dniowych, po rzece Rawce-Bzurze-Wiśle.

BAR NIE TYLKO DLA KAJAKOWICZÓW

Kuchnia staropolska - obiady domowe

NAPRAWDĘ CIEKAWA OFERTA - CIEKAWOSTKI

WEEKENDOWE SPŁYWY KAJAKOWE

Zapracowanym, którzy nie mogą pozwolić sobie na urlop w czasie wakacji. Proponujemy spędzenie weekendu nad Rawką. Zapisz się już dziś i rozkoszuj się wspaniałą przygodą! Spływ z noclegiem w namiotach (naszej firmy)na dowolnie wybranych odcinkach. 

ZAPLANUJ WAKACJE 2016-RODZINNIE!

Zapraszamy na Rawkę, Bzure aż do Wisły
Specjalne ceny dla rodzin!
Zadzwoń-Nie zwlekaj! 504472236

Nie byłeś nigdy na spływie kajakowym ?

Żaden problem! Dla początkujących proponujemy spływ kajakiem na etapie SULISZEW - KAMION około 6km (czas przepłynięcia około 2-3godz.) więcej dowiesz się z naszej strony internetowej w zakładce Oferta!

WAKACJE W KAJAKU TO PRZYGODA

Wakacje w kajaku to ogromna przygoda dla całej rodziny i znajomych. Noclegi w namiotach, ognisko, wspólne śpiewanie -niezapomniane chwile-to właśnie wakacje w kajaku!
Pomożemy w wyborze optymalnej trasy. Pełna Obsługa naszej firmy. 

SPŁYWY WYPRAWOWE PO 3 RZEKACH, 1,2,3,4 DNIOWE

W programie spływu:Noclegi w namiotach,Obiado - kolacje i śniadania, Surwiwal,Wycieczki Historyczne,Ognisko i wspólne śpiewanie. Pełna obsługa naszej firmy